Zdobądź swój własny „rowerowy Everest”!

„Everesting”, czyli rowerowa wspinaczka stała się najbardziej popularną formą zdobywania swojego własnego wewnętrznego szczytu, z którym możesz się zmierzyć, w każdej chwili i w każdym miejscu. Dlatego zapraszamy i zachęcamy wszystkich miłośników i fanów rowerowych wyzwań do udziału w akcji. Waszym zadaniem będzie wielokrotny wjazd na górkę, a każdy wjazd to odcinek o długości 1 km oraz 104 m w górę. To wzniesienie może zostać „Twoim Everestem”. Ale nie tylko.

Twój udział w tym nietypowym zadaniu rowerowym możesz pomóc chorej na białaczkę Wiktorii mieszkającej w Reszkach (niedaleko Redy). Wiktoria przygotowuje się do przeszczepu, a  Wasze najdrobniejsze wsparcie może pomóc w powrocie do zdrowia i jej ulubionej aktywności, jakim były godzinne wyprawy rowerowe. Szczegóły, w jaki sposób można pomóc znajdziecie tutaj:

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/wiktoria_kandziora_13549.html?fbclid=IwAR0dRLuJ-x2a9NM4KLXdUaGXUe40Zw_dUX7s1LntCALlq6Le51Y-lOe-DRw

Organizacją zabezpieczenia i oznaczenia trasy zajmie się nasz kolega Karol Lipowski. Do Waszej dyspozycji będzie auto z drobnym wsparciem technicznym oraz namiot żywieniowy. Dla wszystkich uczestników będzie woda, cola, izo, żele energetyczne, batony, banany, drobne przekąski słone, ciasto, zupa itp. Jeżeli jesteście gotowi na „rowerowy atak własnego Everest” bądźcie w dniach 29-30 sierpnia w Rumi, na leśnym podjeździe od ulicy Św. Józefa.

Dokładną godzinę startu wkrótce podamy.

 

Twoje wyzwanie potrwa 24 godziny – bądź gotowy! 

A do tego czasu wskakujcie na rower i pracujcie nad formą 🙂 

Powodzenia!

Więcej szczegółów o tej popularnej rywalizacji pod linkiem: https://www.redbull.com/pl-pl/everest-wyzwanie-rower-wspinaczka