O firmie

Firma ZOELLER TECH, należąca do międzynarodowej GRUPY ZOELLER, jest największym producentem zabudów pojazdów komunalnych w Polsce, z nowoczesną Fabryką w Rekowie Górnym na Pomorzu.
Logo

Jesteśmy dynamiczni, elastyczni i szybko reagujemy na zmiany. Na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo, niezawodność oraz różnorodność naszych produktów.

Ciągle udoskonalamy i rozwijamy nasze portfolio, gwarantując naszym Klientom najwyższej jakości produkty i usługi – nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz branżowe know-how potwierdzają, że jesteśmy LIDEREM w dziedzinie TECHNOLOGII, oferując bezpieczny produkt zgodny ze standardami UE.

W codziennych relacjach z naszymi Klientami stawiamy na indywidualne podejście i dopasowanie oferty usług wedle potrzeb i oczekiwań. Stoimy na stanowisku, że partnerska współpraca powinna przynosić długoterminowe korzyści obu stronom.

Naszym Klientom oferujemy unikalną gamę zabudów w oparciu o linie produktów: MINI, MEDIUM i MAGNUM oraz gamę pojazdów z bocznym załadunkiem typu SIDELOADER. Dzięki szerokiemu zakresowi pojemności skrzyń ładunkowych (od 7 m³ do 31 m³) dostarczamy rozwiązania optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb Klienta. Pojazdy wyposażone we wrzutniki typu otwartego lub zamkniętego, obsługujące wszystkie rodzaje standardowych pojemników, przystosowane są do transportu różnych frakcji odpadów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym i serwisowym firmy FAUN Umwelttechnik w Niemczech, oferując zarówno pojazdy do wywozu odpadów, jak również uniwersalne zamiatarki miejskie oraz specjalistyczny sprzęt lotniskowy.

Posiadamy trzy stacjonarne punkty serwisowe w Polsce – Rekowo Górne, Warszawa, Chorzów oraz serwisy mobilne – Wrocław, Warszawa, Chorzów, Poznań, Jarosław, Rekowo Górne oraz Szczecin. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania: testowanie, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów marek: ZOELLER, EKOCEL, FAUN, HALLER, JOAB, SEMAT, przeglądy serwisowe, najem pojazdów oraz dostawę oryginalnych części zamiennych marki ZOELLER.

Logo

Środowisko

Zarządzanie środowiskiem

Jedną z głównych zasad polityki ZOELLER TECH jest odpowiedzialność za środowisko. Ciągle dążymy do doskonalenia naszych produktów, systemów, procedur oraz procesów wewnętrznych. Naszym głównym celem, przestrzeganym na wszystkich szczeblach organizacji, jest oszczędne wykorzystywanie zasobów. Jesteśmy świadomi, że korzyści ekonomiczne, wynikające z naszych działań nie mogą odbywać się kosztem zdrowia ludzi i środowiska.

W ramach przyjaznego podejścia do środowiska, dążymy przed wszystkim do przestrzegania aspektów ekologicznych, technicznych oraz ochrony zdrowia na wszystkich etapach powstawania naszych produktów.

Minimalizacja szkodliwego wpływu na środowisko naturalne uwzględniana jest nie tylko w całym procesie logistycznym, ale także podczas użytkowania, utylizacji naszych materiałów, produktów i urządzeń.

Logo

Jakość

Zarządzanie jakością

Nasz Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z wymaganiami norm ISO i potwierdzony certyfikatami ISO 9001 i 14001 zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów, mających wpływ na jakość produktów i usług. Procesy są monitorowane pod względem skuteczności i efektywności. Wysoka jakość produktów i usług wspierana jest stałą troską o środowisko.

Swoją rzetelnością, elastycznością i szybkością w działaniu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy tym samym najwyższą jakość naszych produktów. Podstawą trwałego sukcesu jest zaangażowanie, doświadczenie i poczucie odpowiedzialności pracowników. Stawiając na wyszkoloną kadrę, gwarantujemy naszym Klientom zaawansowaną technikę, bezpieczeństwo i niezawodność naszych produktów. W trosce o jakość obsługi oraz zapoznanie się z potrzebami oraz opinią naszych Klientów, regularnie przeprowadzamy badanie satysfakcji z oferowanych przez nas usług.

Nowoczesna produkcja

Wysoka jakość produktów dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii.

Dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów dzięki ciągłemu rozwojowi.

Jakość

Wysoką jakość i bezpieczeństwo systemów osiągamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz rygorystycznym testom sprzętu przeprowadzanym w ekstremalnych warunkach. Gwarantujemy niezawodność i trwałość naszych elementów systemowych.

Innowacyjność i rozwój

Na etapie planowania, projekty naszych urządzeń i systemów powstają w innowacyjnej technologii CAD 3D. Ścisła współpraca z placówkami naukowymi gwarantuje bezpieczeństwo oraz systemy najwyższej generacji. Prace studialne we własnym biurze konstrukcyjnym gwarantują uzyskanie wyrobów o innowacyjnych rozwiązaniach oraz najwyższych walorach użytkowych.

Serwis

Gwarantujemy naszym Klientom trwałość i niezawodność produktów oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie usług serwisowych. Dysponujemy własną siecią serwisową. Nasi eksperci zapewniają pełne wsparcie w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu. Oferujemy profesjonalne szkolenia, podczas których prezentujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane w naszych śmieciarkach, zamiatarkach i mechanizmach załadowczych jak również zapoznajemy naszych Klientów z wiedzą, niezbędną podczas codziennej bezawaryjnej obsługi naszego sprzętu. Dodatkowy atut – gwarancja dostawy oryginalnych części zamiennych marki ZOELLER.

Certyfikaty

SPRAWDŹ
OFERTY PRACY
error: Content is protected !!