Edukacja

Zakończyliśmy rekrutację na praktyki zawodowe 2024 – 2027!

Praktyki zawodowe dla uczniów szkół zawodowych

Mając na uwadze ciągły rozwój i wzrost innowacyjności firmy ZOELLER TECH, inwestujemy również w edukację młodego pokolenia, umożliwiając uczniom zdobywanie pierwszego doświadczenia zawodowego. Celem oferowanych przez nas całorocznych praktyk zawodowych, jest szkolenie specjalistów w naszej branży, przygotowując do wykonywania poszczególnych zawodów w ZOELLER TECH. Dodatkowym atutem praktyk zawodowych w ZOELLER TECH jest kształcenie uczniów, polegające na ścisłej współpracy przedsiębiorstwa ze szkołą zawodową, do której uczęszcza uczeń. Firma i szkoła dzielą między siebie obowiązki związane z kształceniem uczniów. W szkole przekazywana jest wiedza teoretyczna, natomiast przedsiębiorstwo przejmuje odpowiedzialność za kształcenie praktyczne.

Praktyki i staże wakacyjne

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem – ambitnym i poszukującym poważnych zawodowych wyzwań? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy otwarci na młodych ludzi, ich energię, dynamikę i świeże spojrzenie – zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w rekrutacji na STAŻ WAKACYJNY, który da Ci możliwość spróbowania swoich sił w różnych obszarach naszej działalności.

W chwili obecnej nie posiadamy ofert staży wakacyjnych w naszej firmie, jednak zawsze możesz wysłać nam swoje dokumenty aplikacyjne – a my skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy poszukiwać osoby o Twoich kompetencjach i kwalifikacjach.

    Partnerzy programu

    SPRAWDŹ
    OFERTY PRACY
    error: Content is protected !!