Edukacja

Praktyki zawodowe dla uczniów szkół zawodowych

Mając na uwadze ciągły rozwój i wzrost innowacyjności firmy ZOELLER TECH, inwestujemy również w edukację młodego pokolenia, umożliwiając uczniom zdobywanie pierwszego doświadczenia zawodowego. Celem oferowanych przez nas całorocznych praktyk zawodowych, jest szkolenie specjalistów w naszej branży, przygotowując ich do wykonywania poszczególnych zawodów w ZOELLER TECH. Dodatkowym atutem praktyk zawodowych w ZOELLER TECH jest SYSTEM KSZTAŁCENIA DUALNEGO, polegający na ścisłej współpracy przedsiębiorstwa ze szkołą zawodową, do której uczęszcza uczeń. Firma i szkoła dzielą między siebie obowiązki związane z kształceniem uczniów. W szkole przekazywana jest wiedza teoretyczna, natomiast przedsiębiorstwo przejmuje odpowiedzialność za kształcenie praktyczne.

Zakończyliśmy nabór kandydatów

na 3-letnie praktyki zawodowe

Ślusarz – Mechanik Konstrukcji

Mechanik Monter maszyn i urządzeń

Jeśli rozpoczynasz naukę na poziomie zasadniczej szkoły zawodowej i poszukujesz ciekawego miejsca do odbycia praktyk, zapraszamy do nas!

Praktyki i staże wakacyjne

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem – ambitnym i poszukującym poważnych zawodowych wyzwań? Dobrze trafiłeś! Dla takich jak Ty realizujemy PROGRAM WAKACYJNYCH STAŻY, który daje możliwość spróbowania swoich sił w różnych obszarach naszej działalności. Zachęcamy studentów do wysyłania aplikacji spontanicznych przez cały rok.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na staż wakacyjny w:

Jeśli w chwili obecnej nie posiadamy oferty skrojonej dla Ciebie, wypełnij formularz APLIKACJI SPONTANICZNEJ, a my poinformujemy Ciebie o ofertach zgodnych z Twoimi kompetencjami.

Partnerzy programu