Edukacja

Staż w Dziale Planowania Produkcji

Jesteś studentem kierunków inżynieria produkcji, mechanika, budowa maszyn?
Jeśli tak, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Poszukujemy studentów na półroczny staż w dziale Planowania Produkcji – start luty / marzec 2023!

Praktyki zawodowe dla uczniów szkół zawodowych

Mając na uwadze ciągły rozwój i wzrost innowacyjności firmy ZOELLER TECH, inwestujemy również w edukację młodego pokolenia, umożliwiając uczniom zdobywanie pierwszego doświadczenia zawodowego. Celem oferowanych przez nas całorocznych praktyk zawodowych, jest szkolenie specjalistów w naszej branży, przygotowując ich do wykonywania poszczególnych zawodów w ZOELLER TECH. Dodatkowym atutem praktyk zawodowych w ZOELLER TECH jest kształcenie uczniów, polegające na ścisłej współpracy przedsiębiorstwa ze szkołą zawodową, do której uczęszcza uczeń. Firma i szkoła dzielą między siebie obowiązki związane z kształceniem uczniów. W szkole przekazywana jest wiedza teoretyczna, natomiast przedsiębiorstwo przejmuje odpowiedzialność za kształcenie praktyczne.

Jeśli rozpoczynasz naukę na poziomie zasadniczej szkoły zawodowej i poszukujesz ciekawego miejsca do odbycia praktyk, zapraszamy do nas!

Kształcimy w zawodzie:

  • Ślusarz – Mechanik Konstrukcji
  • Mechanik – Monter maszyn i urządzeń

Rozpoczęcie rekrutacji na praktyki zawodowe – marzec 2023.

Praktyki i staże wakacyjne

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem – ambitnym i poszukującym poważnych zawodowych wyzwań? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy otwarci na młodych ludzi, ich energię, dynamikę i świeże spojrzenie – zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w rekrutacji na STAŻ WAKACYJNY, który da Ci możliwość spróbowania swoich sił w różnych obszarach naszej działalności.

Rozpoczęcie rekrutacji na staże wakacyjne – marzec 2023.

W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji, ale wypełnij formularz

APLIKACJI SPONTANICZNEJ

a my skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy poszukiwać osoby o Twoich kompetencjach i kwalifikacjach.

Partnerzy programu