Zdobądź swój własny „rowerowy Everest”!

Jak wszyscy przekonaliśmy się podczas #GaszynChallenge, pomaganie mamy we krwi! Tym samym, chcielibyśmy zachęcić Was do wzięcia udziału w kolejnej akcji charytatywnej i pomocy potrzebującej dziewczynce!

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich miłośników i fanów rowerowych wyzwań do udziału w akcji. Waszym zadaniem będzie wielokrotny wjazd na górkę, a każdy wjazd to odcinek o długości 1 km oraz 104 m w górę.

„Everesting”, czyli rowerowa wspinaczka stała się najbardziej popularną formą zdobywania swojego własnego wewnętrznego szczytu, z którym możesz się zmierzyć, w każdej chwili i w każdym miejscu.

Nasz udział w tym nietypowym zadaniu rowerowym może pomóc chorej na białaczkę Wiktorii mieszkającej w Reszkach (niedaleko Redy). Wiktoria przygotowuje się do przeszczepu, a nasze najdrobniejsze wsparcie może pomóc w powrocie do zdrowia i jej ulubionej aktywności, jakim były godzinne wyprawy rowerowe. Szczegóły, w jaki sposób można pomóc znajdziecie tutaj: https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/wiktoria_kandziora

Organizacją zabezpieczenia i oznaczenia trasy zajmie się nasz kolega Karol Lipowski – oczywiście mimo zaangażowania Karola, wszystkie ręce na pokład. Potrzebni są wolontariusze, którzy wesprą Karola w organizacji jak i podczas tego wydarzenia.

Podczas wydarzenia do dyspozycji będzie auto z drobnym wsparciem technicznym oraz namiot żywieniowy. Dla wszystkich uczestników będą napoje, żele energetyczne oraz drobne przekąski.

Jeżeli jesteście gotowi na „rowerowy atak własnego Everest” bądźcie w dniach 29-30 sierpnia w Rumi, na leśnym podjeździe od ulicy Św. Józefa.

Dokładną godzinę startu podamy wkrótce.

Twoje wyzwanie potrwa 24 godziny – bądź gotowy!

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu lub pomocy w organizacji, zachęcamy do zgłaszania się drogą mailową: k.sterne@zoeller.pl.

Dla uczestników wydarzenia przewidujemy zakup koszulki z naszym logo, natomiast za każdy przejechany kilometr, firma wpłaci darowiznę na rzecz chorej Wiktorii.

A do tego czasu wskakujcie na rower i pracujcie nad formą 🙂

Powodzenia!

Więcej szczegółów o tej popularnej rywalizacji:

https://www.redbull.com/pl-pl/everest-wyzwanie-rower-wspinaczka

SPRAWDŹ
OFERTY PRACY
error: Content is protected !!