Nowa klasa patronacka pod opieką Zoeller Tech!

od_lewej-m_montowska__c_pieper_a_wilk__r_rohler__m_kern

8 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie rozpoczęło dualne kształcenie pod patronatem firmy ZOELLER TECH w zawodzie ślusarz z elementami niemieckiego zawodu mechanik konstrukcji (niem. Konstruktionsmechaniker). Niezmiernie miło nam poinformować, że z dniem 01. września naukę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wejherowie rozpoczęło 8 uczniów naszej pierwszej klasy patronackiej.

W dniu 16.09.2016 w Konsulacie Generalnym Niemiec w Gdańsku w obecności Pani Konsul, Cornelii Pieper, Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Pani Anny Wilk, przedstawicieli AHK (Polsko- Niemieckiej Izby Przemysłowo- Handlowej), pani Dyrektor ds. Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Marii Montowskiej oraz Michaela Kern Dyrektora Generalnego AHK Polska, miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego i przekazanie przez Prezesa Zoeller Tech, pana Rainera Rohler na ręce naszych Uczniów symbolicznych listów z gratulacjami przystąpienia do Klasy Patronackiej.

W okresie najbliższych 3 lat, uczniowie będą odbywać praktyczną naukę zawodu w Zoeller Tech Sp. z o.o., aby pod koniec nauki przystąpić do niemieckiego egzaminu w zawodzie Konstruktionsmechaniker, organizowanego przy współpracy z AHK.

SPRAWDŹ
OFERTY PRACY
error: Content is protected !!