Miłośnicy surfcastingu w ZOELLER TECH!

Miniony weekend obfitował w wiele wydarzeń sportowych, nie tylko za sprawą futbolowego szaleństwa spowodowanego trwającymi Mistrzostwami EURO 2020, ale również za sprawą naszych dzielnych Kolegów, którzy nie próżnowali i dzielnie reprezentowali nasze barwy firmowe podczas sobotniej „Nocy Duetów Surfcastingowych 2021”.

Na wstępie powinniście dowiedzieć się co to jest Surfcasting i na czym polega – otóż w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego, to wędkarstwo surfcastingowe, czyli sport polegający na wędkowaniu z plaży morskiej w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej morza, klifów, nasypów brzegowych. Surfcasting umożliwia wędkowanie metodą gruntową na żywe przynęty stosując między innymi dendrobenę, krewetki, filety śledziowe, tobiasze i inne organizmy morskie będące naturalnym pożywieniem łowionych ryb. Tejże ciekawej dyscypliny sportowej już jakiś czas temu zdecydowali się spróbować Przemek Krużycki oraz Leszek Lieske i można by powiedzieć, że połknęli „haczyk”. Ta dyscyplina sportowa zdecydowanie przypadła im do serca – należą do Sportowego Klubu Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM, klubu tworzonego przez pasjonatów wędkowania w słonych wodach, głównie Bałtyku.

W sobotę 12 czerwca 2021 w godz. 18:00 – 06:00 przy dość wymagających warunkach pogodowych i silnym wietrze, odbyły się kolejne zawody, w których udział wzięło aż 37 teamów, wśród nich również czołówka polskiego surfcastingu – wielokrotni Mistrzowie Polski oraz zawodnicy zza zachodniej granicy.

Złowiono w sumie 86 ryb: 2 leszcze i 84 fladry, a nasi koledzy z ZOELLER TECH uplasowali się ostatecznie na 16 miejscu. Zwycięzcy złowili aż 14 fląder. Wszystkich miłośników wędkarstwa oraz osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej o tej dyscyplinie i spróbowanie swoich sił, zachęcam do kontaktu z Przemkiem i Leszkiem.

Gratulujemy i życzymy złowienia złotej rybki 😉

SPRAWDŹ
OFERTY PRACY
error: Content is protected !!