Osiągnięcia sportowe Grzegorza Książek

Lipiec 2018 – Enea Bydgoszcz Triathlon 2018

7 lipca Grzegorz Książek wystartował na dystansie ¼ IM (950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze  i 10,55 km biegu). Ukończył wyścig z czasem 2h 11 min, co pozwoliło mu zająć 18 miejsce na ponad 1100 uczestników i stanąć na podium – 3 miejsce w grupie wiekowej.

TRIATHLON CHMIELNO 2018 ¼

28 lipca w Chmielnie Grzegorz swój udział potraktował jako treningowy przed najważniejszymi zawodami w Gdyni. Sprawdzian formy wypadł bardzo dobrze, ponieważ zdobył 3 miejsce w klasyfikacji generalnej z czasem 2h 8 min.

Sierpień 2018 – Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

5 sierpnia Grzegorz Książek podczas Mistrzostw Polski IRONMAN’A zmierzył się z dystansem ½ IM (1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu). Na tej największej imprezie triathlonowej w Polsce zajął 92 miejsce OPEN na 2200 zawodników i 14 w kategorii wiekowej. „Czas uzyskany na mecie to 4h 28 min jest moim nowym rekordem życiowym poprawionym o 14 min względem zeszłego roku – mówi Grzegorz.”

Wrzesień 2018 – Castle Triathlon Malbork 2018

Chcąc kontynuować dobrą passę, 9 września nasz kolega wystartował w zawodach na dystansie ½ IM w Malborku. Jak powiedział: „…niestety nie była to już ta sama forma, co miesiąc wcześniej. Zawody ukończyłem z czasem 4h 43 min zajmując 38 miejsce na 400 uczestników”.