IFAT 2022

Drodzy Klienci i Goście!!

Z radością informujemy, że po 4-letniej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną, ponownie możemy spotkać się na międzynarodowych targach technologii środowiskowych IFAT 2022 w Monachium. W dniach 30.05 – 03.06 zapraszamy serdecznie naszych Gości na stoisko FGL 710/5, na którym zostaną zaprezentowane nowości produktowe jak również sprawdzona i niezawodna technologia marki ZOELLER. Wszystko zgodnie z naszym motto – Technika decyduje!

Spośród bogatego portfolio produktowego ZOELLER, podczas targów zostanie zaprezentowanych Państwu 13 w pełni wyposażonych pojazdów do utylizacji jak również 6 zróżnicowanych systemów załadowczych.

Nowości produktowe, prezentowane podczas tegorocznych targów, to pojazdy z tylnym oraz bocznym załadunkiem, szerokim zakresem zastosowania oraz o zróżnicowanych pojemnościach skrzyń ładunkowych od 4 do 30 m³, czyli pojazdy optymalnie dostosowane do konkretnych potrzeb naszych Klientów. Gama zabudów w oparciu o linie produktów MEDIUM, czyli pojazdów z tylnym załadunkiem, zaprezentują różne warianty w zależności od wysokości i pojemności zabudowy, jak również zróżnicowane opcje pojazdów, przystosowane pod montaż żurawia, urządzeń do mycia pojemników czy rozwiązania służące do eliminacji kurzu i zanieczyszczeń w obszarze pracy operatora pojazdu, tzw. Clean Option.

Dzięki zastosowaniu technologii przyszłości oraz alternatywnych źródeł energii czyli pojazdów zasilanych wodorem, energią elektryczną z akumulatorów jak również pojazdów w pełni elektrycznych, Grupa ZOELLER stawia na neutralność w tematach ochrony środowiska.

 

Prezentowana podczas targów najnowsza generacja systemów załadowczych ZOELLER, wyposażona w hydrauliczne oraz elektryczne rozwiązania, w pełni odzwierciedla wizję i motto przedsiębiorstwa „siła innowacyjności oraz dyscyplina, odpowiedzią na wymagające i indywidualne potrzeby Klientów”.

ZOELLER, światowy lider w produkcji pojazdów do wywozu odpadów oraz mechanizmów załadowczych, rozwija swoje produkty nie tylko pod względem pełnej elektromobilności. Ogromny nacisk kładziony jest również na systemy bezpieczeństwa oraz wspomagania, mające na celu zabezpieczenie strefy pracy operatorów pojazdów jak również przechodniów, znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu strefy załadunku.

To wszystko i znacznie więcej zobaczycie na stoisku GRUPY ZOELLER – FGL 710/5.

Bądźcie z nami, podziwiajcie nasze najnowsze rozwiązania!

Cały Zespół ZOELLER mówi do zobaczenia w Monachium!

Plan targów – IFAT 2022.

https://ifat.de/en/

W celu otrzymania biletów wstępu na targi, zapraszamy do kontaktu: marketing@zoeller.pl
SPRAWDŹ
OFERTY PRACY
error: Content is protected !!