Dobra passa sportowa Arka

Koniec roku to dla jednych czas na podsumowania i ocenę tego, co udało nam się dokonać w mijającym roku. Dla innych to po prostu intensywne przygotowania do nadchodzących Świąt 🎄

Przeczytajcie, jakich wielkich i zwariowanych rzeczy (jak sam to podsumował) dokonał nasz kolega Arek w mijającym roku 2023 i o jego ambitnych planach na rok 2024.

Mimo faktu, że tegoroczny sezon „rolkarski” i tym samym start w zawodach, Arek rozpoczął latem, to udało się jemu wystartować aż w 6 półmaratonach i w większości z nich stanąć na podium!
W tym roku, niezmiennie jako reprezentant barw Zoeller Tech, Arek wystartował m.in.: w półmaratonach (na dystansach 21 km) w kraju i za granicą, w:
– Lipuszu – wyścig zakończony na 3 miejscu w kategorii M20-29
– Strzebielinie – wyścig zakończony na 3 miejscu w kategorii M20-29
– Pruszczu Gdańskim – wyścig zakończony na 3 miejscu w kat M20-29 i tym starem zakończył klasyfikację Pucharu Kaszub na 2 miejscu kat. M20-29
– Koronowie – wyścig zakończony na 1 miejscu w kategorii M20-29
– Hamburgu (Niemcy) – prestiżowy półmaraton zakończony na 26 miejscu open i 8 miejscu w kategorii M20-29
– Wyniki startu Pucharu Śląska/Mistrzostwa Polski Katowice: zakończone na 4 miejscu w kat. M20-29

Mimo różnego charakteru tras, wielokrotnie wśród pięknych okoliczności przyrody, pięknych widoków, na których podziwianie podczas morderczego wyścigu nie ma zbyt wielu możliwości, przygód napotkanych na trasie, drobnych kolizji i doskwierającego skwaru praktycznie na każdym ze startów, Arek się nie poddaje i poprzeczkę stawia sobie coraz wyżej. Jak sam mówi, w tym sporcie nie ma przerw, urlopów od treningów, bo tak naprawdę trenować można wszędzie, trzeba tylko chcieć! Ale mając takie plany na przyszły rok, nie można spocząć na laurach – „przygotowania do przyszłego sezonu rozpocząłem już w połowie października, bo przecież szkoda tracić czas na dłużysz odpoczynek tym bardziej, że jest nad czym pracować”, mówi Arek. „W przyszłym roku wrócę mocniejszy i planuję, oprócz lokalnych startów, wziąć udział w kilku prestiżowych zawodach poza granicami Polski, takich jak: Hella Hamburg oraz Salzburg RING”.

Arek, pozostaje nam kibicować i trzymać kciuki za Twoje „rolkarskie” wyczyny, mocne nogi i szybkie niezawodne rolki 😉

A teraz zdejmuj rolki, odpoczywaj, bo karp czeka 😉 Wesołych Świąt!

   

SPRAWDŹ
OFERTY PRACY
error: Content is protected !!