Aldona na wysokościach!

24 kwietnia 2022 roku w Elblągu odbył się bieg górski ULTRA WYSOCZYZNA Elbląg 2022, w którym udział wzięła nasza koleżanka Aldona. Pomimo tego, że miesiąc wcześniej skręciła staw skokowy zdecydowała się na najdłuższy dystans – 81,3 km z przewyższeniem 2000 m! Ale wszystko było przemyślne, zaplanowane i przygotowane na każdy scenariusz, nawet zejście z trasy. Potraktowała ten bieg jako kolejny punkt przygotowujący do startu głównego, który odbędzie się pod koniec maja. „Moim głównym celem było przebiec jak najwięcej, bez szaleństwa, bez jakiegokolwiek szwanku dla zdrowia” – mówi Aldona.

I cel został osiągnięty w 100%. Pokonany dystans to 83 km w czasie 12:30:50 zapewnił Aldonie 17 miejsce OPEN Kobiet, a ostatecznie 7 miejsce w kat. wiekowej. „Jestem bardzo zadowolona i spełniona. Przepiękna trasa, piękne widoki, dużo górek, życzliwi ludzie, rewelacyjna organizacja sprawiły, że było to prawdziwe ULTRA w najpiękniejszym wydaniu” – podsumowuje Aldona.

Gratulujemy i czekamy na relacje ze startu majowego 😊

 

Wysoczyzna Elbląska malownicza i tajemnicza kraina wyrastająca z Żuław Wiślanych oraz brzegów Zalewu Wiślanego. Pełna stromych, wyżłobionych przez wartkie potoki wąwozów i jarów. Górski charakter Wysoczyzny sprawia, że jest ona często nazywana „Bieszczadami Północy”.

 

 

SPRAWDŹ
OFERTY PRACY
error: Content is protected !!