O nas

strona-glowna-2

topview-zte

Dlaczego my? Jesteśmy dynamiczni, elastyczni i szybko reagujemy na zmiany. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując naszą ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Stoimy na stanowisku, że partnerska współpraca powinna przynosić długoterminowe korzyści obu stronom. Ciągle udoskonalamy i rozwijamy nasze produkty, gwarantując najwyższej jakości produkty i usługi. Wszystkim Klientom oferujemy bezpieczny produkt zgodny ze standardami UE.

Oferujemy unikalną gamę zabudów w oparciu o linie produktów: MICRO XL, MINI, MEDIUM, i MAGNUM, oraz szeroką gamę pojazdów typu Sideloader SLF i SLF XL. Zabudowy przygotowane są do transportu różnych frakcji odpadów. Dzięki szerokiemu zakresowi pojemności skrzyń ładunkowych (od 7 m³ do 31 m³), jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Zabudowy wyposażone są we wrzutniki typu otwartego lub zamkniętego, obsługujące wszystkie rodzaje standardowych pojemników. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym  i serwisowym firmy FAUN. Oferujemy zarówno pojazdy do wywozu odpadów, jak również uniwersalne zamiatarki miejskie VIAJET.

Posiadamy trzy stacjonarne punkty serwisowe w Polsce (Rekowo Górne, Warszawa, Chorzów) oraz serwisy mobilne w: Wrocławiu, Warszawie, Chorzowie, Poznaniu, Jarosławiu,  Rekowie Górnym i Szczecinie. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania: testowanie, naprawy i przeglądy serwisowe oraz dostawę oryginalnych części zamiennych.

Historia

ŚLADAMI HISTORII. Początki firmy ZOELLER sięgają czasów sprzed II wojny światowej. Pracownicy ds. czystości mieli wówczas problemy z ręcznym opróżnianiem ciężkich, wykonanych ze stali pojemników na śmieci. Dodatkowym utrudnieniem był popiół, główny składnik gromadzonych odpadów w tamtych czasach, który po załadowaniu śmieci na samochód uniemożliwiał oddychanie. I wtedy narodziła się potrzeba zbierania odpadów w sposób hermetyczny.

Rozwiązania tych problemów podjął się, że Hans Zoeller, ówczesny kierownik ds. oczyszczania miasta Moyence w Niemczech, który rozpoczął pracę nad urządzeniami podnoszącymi i samowyładowczymi. Ostatecznie w 1947 roku założył on własną firmę – ZOELLER-KIPPER aby w 1959 roku stać się już Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i coraz większym potrzebom na rynku komunalnym zaczęły powstawać w innych krajach europejskich zakłady zajmujące się produkcją pojazdów do zbierania odpadów. M.in. w Polsce 1992 roku rozpoczęła swoją działalność Spółka pod nazwą SKK (dzisiaj ZOELLER TECH).

 

Pierwsze pojazdy powstawały w Sosnowcu, jednak po pół roku produkcję i montaż przeniesiono do Pucka. Do najpopularniejszych w okresie produktów należały zabudowy śmieciarek typu MEDIUM oraz zabudowy śmieciarek typu MEDIUM XL, także z osprzętem do opróżnienia i mycia pojemników, czy też do opróżniania kontenerów KP7. W sierpniu 2013 roku zapadła decyzja o zmianie nazwy firmy SKK Sp. z o.o. na ZOELLER TECH Sp. z o.o. I tak po ponad 20 latach wspólnego tworzenia historii, po dwunastu miesiącach intensywnego planowania i projektowania, po dziewięciu miesiącach budowy oraz trzech miesiącach urządzania i instalowania rozpoczęliśmy we wrześniu 2014 roku w nowo otwartym zakładzie produkcyjnym w Rekowie Górnym nowy etap w rozwoju naszej firmy.

27 LAT NA RYNKU. Dzisiaj należymy do międzynarodowej Grupy Zoeller i jesteśmy największym producentem pojazdów komunalnych w Europie. Dzisiaj nasze pojazdy trafiają nie tylko na rynek krajowy, czy europejski. Śmieciarki z naszej fabryki, z marką ZOELLER są eksploatowane i rozpoznawalne już na całym świecie. Dzisiaj (listopad 2018) wyprodukowaliśmy w naszej fabryce  10.000 zabudowę  typu JOAB Twin.

Jakość

iso

Zarządzanie środowiskiem

Jedną z głównych zasad naszej polityki firmy jest odpowiedzialność za środowisko. Ciągłe doskonalenie produktów, systemów, procedur i procesów, a oszczędne wykorzystywanie zasobów jest ważnym celem, który jest przestrzegany na wszystkich szczeblach organizacji. Korzyści ekonomiczne wynikające z naszych działań nie mogą odbywać się kosztem zdrowia ludzi i środowiska.

W ramach przyjaznego podejścia do środowiska dążymy do tego aby już w fazie rozwoju, jak i w późniejszych procesach produkcyjnych były przestrzegane aspekty ekologiczne, bezpieczeństwo techniczne i ochrona zdrowia. Minimalizacja szkodliwego wpływu na środowisko naturalne jest uwzględniane nie tylko w całym procesie logistycznym ale także przy użytkowaniu, utylizacji naszych materiałów, produktów i urządzeń.

Zarządzanie jakością

Nasz zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z wymaganiami norm ISO i potwierdzony certyfikatami ISO 9001:2015 i 14001:2015 zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów mających wpływ na jakość produktów i usług. Procesy są monitorowane pod względem skuteczności i efektywności. Wysoka jakość produktów i usług wspierana jest stałą troską o środowisko.

Swoją rzetelnością, elastycznością i szybkością w działaniu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy im tym samym najwyższą jakość produktów. Podstawą trwałego sukcesu jest zaangażowanie, doświadczenie i poczucie odpowiedzialności pracowników. Stawiając na wyszkoloną kadrę gwarantujemy naszym Klientom zaawansowaną technikę, bezpieczeństwo i niezawodność naszych produktów. W trosce o jakość obsługi Klienta oraz poznanie ich potrzeb regularnie badamy satysfakcję z oferowanych usług.

 

surface-technology-10  

Nowoczesna produkcja

Wykorzystujemy zaawansowane technologie produkcyjne zapewniając wysoką jakość produktów.

Dzięki ciągłemu rozwojowi nasze produkty dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jakość

Nasze elementy systemowe zapewniają niezawodność  i trwałość. Wysoką jakość i bezpieczeństwo systemów osiągamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz rygorystycznym testom sprzętu przeprowadzanym w ekstremalnych warunkach.

 jakosc

 surface-technology-4

Innowacyjność i rozwój

Na etapie planowania projekty naszych urządzeń i systemów powstają w innowacyjnej technologii CAD 3D. Ścisła współpraca z placówkami naukowymi gwarantuje  bezpieczeństwo i najwyższej generacji systemy. Prace studialne we własnym biurze konstrukcyjnym gwarantują uzyskanie wyrobów o innowacyjnych rozwiązaniach oraz najwyższych walorach użytkowych.

Serwis

Gwarantujemy naszym Klientom pewność i niezawodność naszych produktów. Dysponujemy międzynarodową siecią serwisową. Nasi eksperci zapewniają pełne wsparcie w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu. Oferujemy profesjonalne szkolenia, podczas których prezentujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane w naszych śmieciarkach, zamiatarkach i wrzutnikach. Dodatkowy nasz atut – gwarancja dostawy części zamiennych do pojazdów zakupionych 15 lat temu.

 

nowo-produk

Certyfikaty

Certyfikat ISO 14001:2015 Certyfikat ISO 14001:2015.pdf
Certyfikat ISO 9001:2015 Certyfikat ISO 9001:2015.pdf
Polityka organizacji Polityka organizacji.pdf

Nagrody i wyróżnienia

Diamenty Forbes 2011 Diamenty miesięcznika Forbes 2011.jpg
List gratulacyjny 2011 List gratulacyjny 2011 BRE Bank.jpg
List gratulacyjny 2010 List gratulacyjny 2010 Kredyt Bank.jpg
Gazele Biznesu 2010 Gazele Biznesu 2010.jpg